ОДРЖАН ФИНАЛНИ ТУРНИР У ОДБОЈЦИ НА ПЕСКУ

Заменик градоначелнице Антонио Ратковић, додељује медаље најбољим одбојкашицама

Сомбор је био домаћин финалних мечева у одбојци на песку на турниру  „Banka Poštanska štedionica beach – volley lige 2018”.

У женској категорији победиле су Новосађанка Горана Мрђан и  Београђанка Александра Алексић, а у мушкој Београђани Стефан Баста и Лазар Коларић.

За играчицу турнира 2018. године проглашена је Горана Мрђан, а за играча Вукашин Рајковић.

Друго место у женској категорији, освојиле су Новосађанке Наташа Савовић и Катарина Раичевић, а треће Марија и Тамара Миљевић.

Сребрну медаљу, 18. августа, освојили  су  Александар Гаврилов  и Милош Милић из Панчева, а бронзану медаљу  Вукашин Рајковић и Дамјан Пушоња.

Мечеве је пратио велики број Сомбораца, а финалним надметањима присуствовали су Антонио  Ратковић, заменик градоначелнице града Сомбора, Антонија Нађ Косановић, члан Градског већа за област спорта, деце и омладине, као  и прослављени одбојкаши Андрија Герић, Иван Миљковић и Ђула Мештер.