ТУРНИР У ОДБОЈЦИ НА ПЕСКУ „СОМБОР 2021“

Професионални турнир у одбојци на песку „Сомбор 2021“ завршен је у суботу, 14. августа 2021. године.

Победнице турнира у женској конкуренцији су Милица Бељански и Ања Меселџић из Новог Сада, друго место су освојиле Јована и Невена Јовићевић из Чачка и треће место су освојиле Алина Воробљев из Сомбора и Анђела Јосић из Новог Сада. У мушкој конкуренцији тријумфовали су Марко Макарић и Вукашин Рајковић из Новог Сада, друго место освојили су Лазар Коларић- Нови Сад и Милош Милић – Панчево и треће место Ненад Татић и Дамјан Пушоњић – Нови Сад.

Завршницу професионалног турнира посетила је и члан Градског већа за област омладине, деце, спорта и здравства Антонија Нађ Косановић.

Сомборци су се још једном показали као одлични домаћини, јер су се чуле само речи хвале за турнир од стране играчица, играча, судија, али и публике. Пехаре и медаље најуспешнијим екипама уручио је Зоран Бојић, председник Спортског савеза града Сомбора.

Такмичење се наставља и наредних дана у конкуренцији аматера, где учествује десет екипа.Турнир се одржава у организацији Града Сомбора, уз техничку подршку Спортског центра „Соко“.